Świętujemy ponowny sukces II LO na słodko

I miejsce w województwie to nie lada powód do świętowania. Dziś w gmachu Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie odbyła się finałowa gala ogłoszenia wyników XXII Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2020, podczas której wręczono przedstawicielom najlepszych szkół w Polsce nagrody i dyplomy.

Na uroczystości naszą szkołę reprezentowali: Pan Dyrektor Dariusz Bossowski, Pani Wicedyrektor Marta Bielecka, przedstawiciele grona pedagogicznego -  Pani Anna Chomiczewska, Pani Anna Czerniakiewicz, Pani Elżbieta Kackieło, przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, laureaci i finaliści olimpiad, para reprezentacyjna szkoły Sapieżanka i Sapieha II LO: Grzegorz Dzieniszewski z kl. 3a, Jakub Górecki z kl. 1f2, Gabriela Grygoruk z kl. 2d, Michał Gryguć z kl. 2f, Piotr Jakubowicz z kl. 3g, Paula Karłuk z kl. 3g, Weronika Kondzior z kl. 3e, Tomasz Kuźmicki z kl. 1a1, Adam Kwiatkowski z kl. 3g, Wojciech Olszewski z kl. 2e, Hubert Ostrowski z kl. 3g, Joanna Polińska z kl. 3a, Natalia Popko z kl. 3h, Mateusz Pul z kl. 2b, Jakub Redo z kl. 3g, Rafał Wierciński z kl. 3f, Gabriela Wojtulewicz z kl. 2h.

Z dzisiejszego sukcesu cieszy się cała społeczność szkolna. Aby umilić tę chwilę Pan Dyrektor zaprosił wszystkich Uczniów na słodki, przepyszny poczęstunek: ogromny tort i cukierki. ?

Fot. Dominika Pietrasz 2c