• Artykuły
  • XVI Olimpiada Matematyczna Juniorów (2020/21)

Gratulacje za znakomite osiągnięcia w rankingu szkół PERSPEKTYWY 2018

Gratulacje od Prezydenta Miasta Białegostoku!

16 stycznia 2018 r. naszą szkołę odwiedził Prezydent Miasta Białegostoku Pan Tadeusz Truskolaski i złożył gratulacje z okazji uplasowania się  II Liceum Ogólnokształcącego im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej  na pierwszym miejscu w województwie podlaskim w rankingu szkół PERSPEKTYWY 2018, Prezydent podziękował za zaangażowanie i trud włożony we wzorową organizację procesu kształcenia oraz stwarzanie młodzieży możliwości uzyskiwania wybitnych osiągnięć. Miłym akcentem spotkania  z Radą Pedagogiczną były szkolne wspomnienia, ponieważ Prezydent Miasta Białegostoku Pan Tadeusz Truskolaski jest absolwentem II LO.

Gratulacje od Rodziców!

Przedstawiciele Rady Rodziców przekazali Panu Dyrektorowi Dariuszowi Bossowskiemu list gratulacyjny z okazji znalezienia się II LO w gronie najlepszych liceów w Polsce.

Słodkim dodatkiem pozwalającym wspólnie cieszyć się z osiągniętego sukcesu były torty, które ufundowali Rodzice całej Radzie Pedagogicznej.