• Olimpiady

Olimpiada "O Diamentowy Indeks AGH" z matematyki, informatyki, fizyki, chemii i geografii z elementami geologii

Trzystopniowa ogólnopolska olimpiada pod nazwą „O Diamentowy Indeks AGH” realizowana jest w zakresie pięciu przedmiotów: matematyki, informatyki, fizyki, chemii i geografii z elementami geologii. Laureaci olimpiady przyjmowani są na studia w AGH z pominięciem procedury rekrutacyjnej.

Szczegółowe informacje organizatora i rejestracja: http://www.diament.agh.edu.pl/

Terminy XIII Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH" w roku akademickim 2021/2022

I etap:

6.09.2021 r. - zamieszczenie zadań I etapu olimpiady na stronie internetowej

14.09.2021 r. - rozpoczęcie rejestracji elektronicznej uczestników

20.10.2021 r. godz. 21:00 - ostateczny termin nadsyłania rozwiązanych prac I etapu oraz zakończenie rejestracji elektronicznej z wszystkich przedmiotów

21.10.2021 r. - 23.10.2021 r. - egzamin testowy z chemii (dostępny na platformie e-learningowej AGH) oraz elektroniczny egzamin z informatyki (dostępny w systemie OIOIOI)

23.12.2021 r. - zamieszczenie wyników na stronie internetowej

II etap - Olimpiada w szkołach

29.01.2022 r.- egzaminy z geografii z elementami geologii i fizyki

30.01.2022 r. - egzamin z chemii, matematyki i informatyki

III etap - Olimpiada w AGH (Kraków)

26.03 - 27.03.2022 r. - egzamin z poszczególnych przedmiotów

Zadania pierwszego etapu należy rozwiązać samodzielnie, ale w razie trudności technicznych służą pomocą nauczyciele koordynujący przygotowania do olimpiady (lista poniżej).

Poinformuj też odpowiedniego koordynatora o chęci przystąpienia do olimpiady.

W roku szkolnym 2021/2022 opiekę nad uczniami przystępującymi do rozgrywek sprawują:

Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH z geografii
z elementami geologii