Kolejne szkolenia

Podczas spotkania z nauczycielami historii i matematyki dyskutowaliśmy o nowych metodach nauczania, podzieliliśmy się wiedzą na temat wykorzystywania multimediów
w pracy z uczniem zdolnym. Wartością dodaną całego kursu z całą pewnością było otrzymanie dużej ilości ćwiczeń interaktywnych, które mogliśmy zaprezentować naszym kolegom i koleżankom "po fachu".

Poprzez zajęcia z historii i matematyki dowiedzieliśmy się jak wykorzystywać multimedialne technologie przy tworzeniu ćwiczeń i interaktywnych zadań dla uczniów. Ważnym elementem kursu były zajęcia, podczas których ćwiczyliśmy poprawne formułowanie poleceń i instrukcji dla uczniów w języku angielskim - co z pewnością było cenną dawką nowej wiedzy dla innych nauczycieli, którzy w kursie nie uczestniczyli.