• Strefa ucznia
  • Gabinet dentystyczny

Gabinet stomatologiczny

Dyrektor Szkoły informuje, że została podpisana umowa na świadczenie zdrowotne w zakresie leczenia stomatologicznego dla dzieci i młodzieży Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Białymstoku, finansowane ze środków publicznych z NZOZ Gabinet Stomatologiczny – Zofia Kostecka, ulica Koszykowa 7 w Białymstoku.

W ramach umowy lekarz dentysta będzie wykonywał :

- świadczenia ogólnostomatologiczne dla dzieci i młodzieży (z wyłączeniem  świadczeń ortodoncji) do ukończenia  18 roku życia,

- profilaktyczne świadczenia dla dzieci i młodzieży do ukończenia 19 roku życia.

Godziny pracy gabinetu:

- poniedziałek, wtorek, czwartek: 1400 – 1900

- środa, piątek: 800 – 1400

Uczniowie będą przyjmowani poza kolejnością po uprzednim kontakcie telefonicznym: +48 601 321 829

Opieka zdrowotna nad uczniami zostanie zapewniona po uzyskaniu zgody rodzica dziecka niepełnoletniego, lub pełnoletniego ucznia.

ZGODA NA KORZYSTANIE Z USŁUG GABINETU STOMATOLOGICZNEGO

Dariusz Bossowski