Informujemy, że w dniu 24 listopada 2017r. (piątek) zostanie przeprowadzony maturalny egzamin ustny z języka polskiego w klasie 3h. Proszę uczniów o zapoznanie się z poniższym harmonogramem.
Dariusz Bossowski
dyrektor szkoły
USTNY EGZAMIN MATURALNY Z JĘZYKA POLSKIEGO KLASA 3H 24.11.2017r. (PIĄTEK)
Komisja sala 308
Przygotowanie w sali 307
Przygotowanie w sali 306 (tylko HL)
UCZNIOWIE STAWIAJĄ SIĘ NA EGZAMIN PRZYNAJMNIEJ 20 MINUT PRZED WYZNACZONĄ GODZINĄ.
Przygotowanie |
Egzamin |
Uczeń: |
8.00 – 8.20 |
8.20 – 8.30 |
Wesołowska Patrycja |
8.20 – 8.40 |
8.40 – 8.50 |
Tur Sławomir |
8.40 – 9.00 |
9.00 – 9.10 |
Hanna Trusiak |
9.00 – 9.20 |
9.20 – 9.30 |
Przemysław Stolarski |
9.20 – 9.40 |
9.40 – 9.50 |
Ewa Sołowicz |
9.40 – 10.00 |
10.00 – 10.10 |
Katarzyna Sokołowska |
10.00 – 10.20 |
10.20 – 10.30 |
Jan Sadowski |
10.20 – 10.40 |
10.40 – 10.50 |
Anita Rutkowska |
10.40 – 11.00 |
11.00 – 11.10 |
Urszula Poleszuk |
11.00 – 11.20 |
11.20 – 11.30 |
Joanna Pańkowska |
PRZERWA |
||
12.00 – 12.20 |
12.20 – 12.40 |
Olga Gryszówka |
12.25 – 12.45 |
12.45 – 13.05 |
Emilia Kowalik |
12.50 – 13.10 |
13.10 – 13.30 |
Gabriela Kunicka |
13.15 – 13.35 |
13.35 – 13.55 |
Aleksandra Łakus |
13.40 – 14.00 |
14.00 – 14.20 |
Iga Mantur |
14.05 – 14.25 |
14.25 – 14.45 |
Kornelia Michalczyk |
14.30 – 14.50 |
14.50 – 15.10 |
Mateusz Mojsak |
Komisja sala 309
Przygotowanie w sali 307
UCZNIOWIE STAWIAJĄ SIĘ NA EGZAMIN PRZYNAJMNIEJ 20 MINUT PRZED WYZNACZONĄ GODZINĄ.
Przygotowanie |
Egzamin |
Uczeń: |
8.00 – 8.20 |
8.20 – 8.30 |
Kornelia Tryzno |
8.20 – 8.40 |
8.40 – 8.50 |
Wojciech Lach |
8.40 – 9.00 |
9.00 – 9.10 |
Artur Kulgawczuk |
9.00 – 9.20 |
9.20 – 9.30 |
Krawczyk Zuzanna |
9.20 – 9.40 |
9.40 – 9.50 |
Julia Koszycka |
9.40 – 10.00 |
10.00 – 10.10 |
Jakub Janicki |
10.00 – 10.20 |
10.20 – 10.30 |
Piotr Daniszewski |
10.20 – 10.40 |
10.40 – 10.50 |
Izabella Azzata |
10.40 – 11.00 |
11.00 – 11.10 |
Filip Sokołowski |
11.00 – 11.20 |
11.20 – 11.30 |
Filip Prymaka |
11.20 – 11.40 |
11.40 – 11.50 |
Sandra Mazerska |
PRZERWA |
||
12.20 – 12.40 |
12.40 – 12.50 |
Adam Matyga |
12.40 – 13.00 |
13.00 – 13.10 |
Mateusz Markowski |
13.00 – 13.20 |
13.20 – 13.30 |
Michał Malecki |
13.20 – 13.40 |
13.40 – 13.50 |
Katarzyna Maksymiuk |
13.40 – 14.00 |
14.00 – 14.10 |
Łada Łotowa |
14.00 – 14.20 |
14.20 – 14.30 |
Dominika Łabanowska |