Uroczyste wręczenie Nagrody Przewodniczącego Rady Miasta Białystok dla Nauczycieli - Animatorów Kultury

26 września na Stadionie Miejskim w Białymstoku miało miejsce uroczyste wręczenie Nagrody Przewodniczącego Rady Miasta Białystok dla Nauczycieli - Animatorów Kultury. Wśród laureatów znalazły się nauczycielki II Liceum Ogólnokształcącego im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku - Pani Profesor Marta Pawłowska-Banach oraz Pani Profesor Ewa Muszkatel.

Panie Profesor otrzymały nagrodę za organizację Młodzieżowego Festiwalu Twórczości Agnieszki Osieckiej - ogólnopolskiego konkursu wokalnego dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych; a Pani Marta Pawłowska-Banach również za Gazetkę WI-FI redagowaną przez uczniów i publikowaną na stronie szkoły.