• Artykuły

Warsztaty z Fundacją Adamed

W imieniu Fundacji Adamed oraz Politechniki Warszawskiej zapraszamy Uczniów liceum zainteresowanych naukami ścisłymi i przyrodniczymi na bezpłatne warsztaty SmartUP Academy.

Zajęcia odbędą się w trzech miastach: Warszawie, Krakowie i Lublinie. Weekendowe spotkania, prowadzone przez akademików z Politechniki Warszawskiej, Uniwersytetu Jagiellońskiego i Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, będą okazją do wykonania licznych eksperymentów i poszerzenia swojej wiedzy o nowe zagadnienia z zakresu chemii, biologii oraz fizyki.

Zapisy na warsztaty oraz pełne informacje o terminach i tematach poszczególnych zajęć na stronie:
adamedsmartup.pl/warsztaty/

Pierwsze zajęcia odbędą się już 22 października.