• Artykuły

Our Future Fundation zaprasza zainteresowanych Uczniów naszej szkoły na spotkanie w Warszawie!

IV edycja Our Future Forum już 23 listopada , w samym sercu Warszawy - Pałacu Kultury i Nauki. Takiego wydarzenia polska scena aktywistyczna jeszcze nie widziała!
Ponad 10 paneli poruszających zagadnienia najważniejsze dla społeczeństwa w XXI-wieku
Warsztaty z ludźmi sukcesu, których kojarzycie z gazet, telewizji i internetu
Reprezentanci firm kluczowych dla rozwoju polskiej (i nie tylko) gospodarki
Rekrutacja na to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie właśnie ruszyła – wypełnijcie formularz jeszcze dziś i dajcie sobie szansę na udział w największej konferencji edukacyjnej w Polsce, ponieważ I pula wejściówek, których koszt zostanie pokryty przez Fundację, jest mocno ograniczona!

Link do formularza zgłoszeniowego: off.org.pl/forum

Dlaczego warto wziąć udział?
Chcesz poznać odpowiedź na nurtujące nasze społeczeństwo pytanie, jak przejść drogę "od zera do milionera"? Interesuje Cię cyberbezpieczeństwo? Temat równości płci w biznesie i edukacji jest bliski twojemu sercu? Zastanawiasz się, czy istnieje realne zagrożenie wojny na terenie Polski? To właśnie na naszym Forum wysłuchasz paneli na powyższe (i nie tylko) tematy z udziałem specjalistów w tych dziedzinach!

Niezwykli goście:
Ludzie sukcesu, których kojarzymy z gazet, telewizji i internetu
Autorzy najchętniej czytanych przez nas książek
Reprezentanci największych polskich (i nie tylko) firm
Specjaliści w swoich branżach
Studenci najlepszych zagranicznych uniwersytetów
Polacy, którzy odnieśli ogromny sukces w młodym wieku

To właśnie oni spotkają się z Wami na najbliższym Forum!

Informacje dotyczące wydarzenia: https://off.org.pl/wydarzenia/iv-edycja-konferencji-our-future-forum/