WSPANIAŁY WYSTĘP NASZYCH ZAWODNIKÓW W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH !!!

5 października 2022r. w lesie Pietrasze odbyła się Licealiada Województwa Podlaskiego w biegach przełajowych .
Indywidualnie wysoko w swoich kategoriach wiekowych uplasowali się :
2 miejsce - Oliwia Jaszczur kl.2B
3 miejsce - Natalia Demczuk kl. 4C

Drużyna dziewcząt wywalczyła 7 miejsce , zaś chłopców 10 w województwie podlaskim .

Skład drużyny dziewcząt
Zuzanna Brzozowska kl. 1A, Gabriela Glińska kl. 1F, Maria Wołosik kl. 1B, Oliwia Jaszczur kl. 2B, Lena Sar kl. 2B, Julia Grześ kl. 3E, Natalia Demczuk kl.4C, Maria Piekarska kl. 3F, Aleksandra Trochimowicz kl. 3B.

Skład drużyny chłopców :
Jankowski Maksymilian kl. 1G, Beniamin Konopko kl. 1B, Jakub Lachowicz kl. 1A, Filip Włodkowski kl. 1C, Marcel Nytko kl. 2B, Wiktor Fronczyk kl. 2A, Maksymilian Rosiński kl. 2A, Kamil Januszkiewicz kl. 2A, Piotr Dąbrowski kl.2B, Mateusz Wożniak kl. 2B, Krzysztof Jopa kl. 3A, Karol Kuc kl. 3 A, Oskar Skutnik kl. 4 A.
 Wszystkim biegaczom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za wspaniałą walkę !!
 Opiekun
Urszula Kunowska