• Artykuły

Pielgrzymka maturzystów do Częstochowy

W dniach 7-8 maturzyści naszej szkoły uczestniczyli w pielgrzymce do Częstochowy. Pierwszy dzień upłynął w klimacie modlitewnym - modliliśmy się o pomyślność na maturze i mądre późniejsze wybory. Naszą obecność z entuzjazmem zaznaczyliśmy czytając rozważania i posługując śpiewem w trakcie Drogi Krzyżowej. Pointą dnia była Apel Jasnogórski w kaplicy Matki Bożej, w czasie którego współprowadziliśmy Różaniec i trzeba powiedzieć, że wyszedł "na bogato". Przy okazji pozdrawiamy wszystkich, którym udało się nas podejrzeć na transmisji :). Drugiego dnia zwiedziliśmy Jasną Górę, a że wewnętrznej radości nie da rady opanować, to i ona zdołała porządzić nieco tym dniem.