• Artykuły

13.10.22 - Otrzęsiny pierwszoklasistów

13 października 2022 r po uroczystym ślubowaniu Uczniowie klas pierwszych LO bawili się na tradycyjnych Otrzęsinach, by stać się pełnoprawnymi członkami społeczności szkolnej. Klasa II E wraz z wychowawcą p. profesorem Michałem Dobkowskim przygotowała pierwszakom różne konkurencje. Uczniowie mieli za zadanie przygotować prezentację swojego profilu, wykazać się wiedzą o szkole i umiejętnościami artystycznymi. Pierwszoklasiści zaprezentowali niezwykłą kreatywność w powierzonych im zadaniach, a także fantazje i młodzieńczy optymizm. Otrzęsiny wygrała klasa I D, a główna nagroda to pyszna pizza oraz prawo do zorganizowania przyszłorocznych otrzęsin. Wspaniałą imprezę zakończyliśmy wspólną Belgijką.