Olimpiada Historyczna Gimnazjalistów

Miło nam donieść, że do etapu okręgowego olimpiady zakwalifikowało się 11 uczniów naszego gimnazjum.

Są to: Michał Mozyrski (2c), Rafał Ostrowski (2c), Urszula Malecka (2c), Agnieszka Kozioł (2c), Michał Mantur (2a), Jakub Jańczak (2a), Kaja Lebiedzińska (3a), Michał Wawrzeniuk (3a), Jakub Drozdowski (3b), Mateusz Pul (3b) oraz Wojciech Olszewski (3c).

Eliminacje pisemne Etapu okręgowego Olimpiady Historycznej Gimnazjalistów odbędą się w dniu 2 grudnia 2017 r. w siedzibie Instytutu Historii i Nauk Politycznych UwB, przy Placu Niezależnego Zrzeszenia Studentów 1 w Białymstoku. Uczniowie rozpoczną rozwiązywanie testu o godzinie 11.00.

Wszystkim uczniom serdecznie gratuluję,

Ewa Sobecka