Michał Gerasimiuk został stypendystą Prezesa Rady Ministrów

Z przyjemnością informujemy, że Michał Gerasimiuk uczeń klasy II H otrzymał stypendium Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2017/2018.

Stypendium Prezesa Rady Ministrów przyznaje się uczniowi, który otrzymał promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen lub wykazuje szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy wyniki co najmniej dobre.

Uroczystość odbyła się 16 października 2017 r. w Warszawie w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów podczas obchodów Dnia Edukacji Narodowej. Michał odebrał akt stypendialny z rąk Pani Premier Beaty Szydło.

Serdecznie gratulujemy!