Sukces naszych gimnazjalistów w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy Ekologicznej.

28 listopada 2017 r odbył się finał VIII Konkursu Wiedzy Ekologicznej w Białowieży. Konkurs pod patronatem Kuratorium Oświaty w Białymstoku jest organizowany przez Białowieski Park Narodowy oraz współorganizowany przez wszystkie parki narodowe i krajobrazowe naszego województwa.

Z prawie 500 uczniów z województwa podlaskiego, którzy brali udział w etapie szkolnym tego konkursu (z każdej szkoły do etapu powiatowego mogło wejsć najwyżej troje uczniów) wśród 10 lauteatów mamy troje naszych uczniów. Pierwsze miejsce zajęła Urszula Bogusława Radziszewska z klasy III"a", czwarte miejsce – Łukasz Marcin Więcław z klasy III"c" a piąte miejsce – Mateusz Pul z klasy III"b". Uczniowie oprócz dyplomów otrzymali cenne nagrody rzeczowe.

Agnieszka Gryczkowska – koordynator powiatowy