Szkolna Olimpiada Przedsiębiorczości (dawna Gimnazjalna Olimpiada Przedsiębiorczości)

Zapraszam do udziału uczniów i uczennice gimnazjum i klas VII szkoły podstawowej i pójścia w ślady uczennicy naszej szkoły Magdaleny Piszczatowskiej, która w zeszłym roku zwyciężyła w tej olimpiadzie.

Zakres tematyczny Olimpiady obejmuje zagadnienia ekonomiczne z programu przedmiotu „Wiedza o społeczeństwie” oraz wybrane zagadnienia dotyczące przedsiębiorczości i zarządzania przedsiębiorstwem, a także aktualne wydarzenia gospodarcze. W kolejnych etapach: test, interaktywna gra menedżerska, zadania i turniej „Jeden z dziesięciu”.

Proszę o zgłoszenia do 05.12.2017 przez Librus zawierające: imię i nazwisko, numer telefonu, aktualny adres e-mail, imię i nazwisko opiekuna merytorycznego.

Więcej informacji: szkolnaop.pl

Magdalena Ryczko-Gryc