Wyniki Kangura Matematycznego

Z przyjemnością informujemy, iż wielu uczniów naszej szkoły odniosło sukces w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny.

Wynik bardzo dobry w swojej kategorii uzyskali: Burbula Wojciech (kl. I C PG), Pauk Konrad (kl. II A PG), Kiersnowski Grzegorz i Miłosz Moroz (kl. III A PG), Falkowska Magdalena (kl. I A) i Jakimiuk Jacek oraz Wysocka Karolina (kl. II A).

Wyróżnienia natomiast uzyskali: w klasach piewszych PG 32: Jońska Gabriela, Pietraszewski Szymon, Filewicz Adam, Mąka Julia, Pajdowski Jakub, Tokajuk Andrzej, Mozyrski Michał, Miastkowska Karolina, Alifier Magdalena, Falkowski Jakub, Wójtowicz Jędrzej; wśród klas drugich PG 32: Saniewski Dźwigaj Piotr, Więcław Łukasz Marcin, Mazurczak Mateusz, Rybarczyk Julian, Terlecki Wiktor, Skutnik Albert, Borys Wiktoria, Pyzowski Rafał, Olszewski Wojciech, Klimczuk Kacper, Naumowicz Kacper, Sadowska Justyna, Wawrzeniuk Michał, Tymińska Magdalena, Bieniewska Antonina; w klasach trzecich PG 32: Anikiej Szymon, Kirejczyk Gabriela, Myśliwiec Dominik, Rozmysłowski Michał, Iwańczuk Julia, Aleksiuk Hubert, Mikołajuk Paweł, Rakus Patrk,Andraka Marcin, Baranowski Przemek, Białoszewski Jakub, Magnuszewski Paweł; w klasach pierwszy II LO: Bijak Agata, Matwiejuk Adrian, Tałałaj Krzysztof, Tomaszuk Magdalena, Roszkowski Mateusz, Kurdybelska Emilia, Mocarska Marta, Leszczyński Michał, Krętowska Magdalena, Magnuszewski Piotr; w klasach drugich II LO: Malesza Artur, Lider Krzysztof, Tomkiel Paulina, Tałałj Urszula, Lipiszko Kinga, Matuszczak Michał; w klasach trzecich II LO: Klimowicz Dariusz, Cieślińska Zofia, Wojtkowski Marcin, Rećko Mateusz.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Dariusz Bossowski