Wojewódzki Konkurs Historyczny

Z przyjemnością informujemy o rozstrzygnięciu II edycji Wojewódzkiego Konkursu Historycznego „Z miłości do niepodległej Ojczyzny… życie i działalność gen. Władysława Andersa (1892-1970)”. Konkurs został zorganiizowany przez Zespół Szkół Technicznych im. gen. Wł. Andersa w Białymstoku. Patronat Honorowy nad konkursem objęli i ufundowali nagrody: Wojewoda Podlaski, Marszałek Województwa Podlaskiego, Prezydent Miasta Białegostoku, Instytut Pamięci Narodowej w Białymstoku oraz Muzeum Wojska w Białymstoku. Patronat medialny nad uroczystością objęły: Kurier Poranny oraz Telewizja Polska TVP 3 Oddział w Białymstoku.

W kategorii FILM – szkoła gimnazjalna I MIEJSCE zajął uczeń Publicznego Gimnazjum nr 32 Dwujęzycznego Filip Dziekoński. Relację z wydarzenia można obejrzeć w Obiektywie na stronie: https://bialystok.tvp.pl/30769300/15052017-godz1830

Filipowi serdecznie gratulujemy.
Szkolny koordynator konkursu,