Anna Kurop członkiem polskiej reprezentacji na Międzynarodowej Olimpiadzie Geograficznej

Z radością informujemy, że tegoroczna absolwentka naszego LO Anna Kurop została członkiem reprezentacji Polski na międzynarodowe olimpiady geograficzne: Międzynarodową Olimpiadę Geograficzną IGEO w Belgradzie oraz Bałtycką Olimpiadę Geograficzną Baltic IGEO w Kłajpedzie.

Ania uczestniczyła w obozie kwalifikacyjnym, zorganizowanym dla dziesięciu laureatów Olimpiady Geograficznej, którzy zdobyli najwyższe lokaty w tegorocznej XLIII OG. Musiała zmierzyć się z zadaniami terenowymi, testem pisemnym i quizem w języku angielskim. W kwalifikacjach zdobyła drugą lokatę.

Serdecznie gratulujemy, trzymamy kciuki i życzymy powodzenia w tegorocznych startach!

Małgorzata Błoszyńska