Goethe Zertifikat B1 - sukces uczniów PG 32

Dnia 19.05.2017 r. uczniowie naszego gimnazjum przystąpili do egzaminu Goethe Zertifikat B1 przeprowadzonego w naszej szkole przez komisje Instytutu Goethego.

Serdecznie gratulujemy następującym osobom uzyskania Goethe Zertyfikat B1: Magdalenie Alifier (kl. IA), Kornelowi Talkowskiemu (kl. IB), Szymonowi Bagińskiemu, Małgorzacie Szeląg (kl. IIA), Paulinie Klepadło (kl. IIB), Hubertowi Aleksiukowi, Evie Galej, Julii Iwańczuk, Kamili Mistarz, Annie Piłasiewicz (kl. IIIA), Zofii Geresz, Dominice Klebanowskiej, Magdalenie Rynkowskiej, Michałowi Twarowskiemu (kl. IIIB), Zuzannie Biesiada, Karolowi Janiukowi oraz Jackowi Pietruszkiewiczowi (kl. IIIC ).

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce języka niemieckiego.