Turniej Siatkówki Chłopców z okazji Święta Szkoły

Turniej Siatkówki Chłopców to jeden z wielu turniejów sportowych, które uświetniają obchody Święta Szkoły. Tegoroczny odbył się już po raz siedemnasty i po raz siedemnasty gościliśmy ABSOLWENTÓW II LO. Dzięki ich licznemu udziałowi i zaproszonym reprezentacjom innych szkół – w tym roku IV LO Białystok – Turniej jest prawdziwym Świętem Szkolnej Siatkówki Chłopców.

Pan Dyrektor Dariusz Bossowski wręczył zwycięzcom Puchary: za I miejsce drużynie ABSOLWENTÓW II (rocznik 1996 i młodsi), za II miejsce IV LO Białystok i za miejsce III ABSOLWENTOM I ( rocznik 1988- 1995). Reprezentacja II LO zajęła miejsce IV. Pamiątkowe Statuetki otrzymali najlepsi zawodnicy Turnieju: Bartosz Kasperowicz (Absolwent), Krzysztof Janowicz (Absolwent), Karol Tomaszewski (IV LO) i Paweł Szapiel (II LO).

Pan Dyrektor wręczył również Nagrodę Specjalną Bartoszowi Kasperowiczowi, bardzo zasłużonemu dla szkolnej siatkówki zawodnikowi, który od wielu lat uczestniczy w naszych Turniejach oraz Filipowi Dziekońskiemu (kl. 1h) za udany debiut w szkolnej drużynie II LO.

Kibice mogli podziwiać nie tylko sportowe umiejętności siatkarzy ale również karateków. Trenują oni w Szkolnym Kole Karate, a trenerem jest p. Andrzej Czołpiński.

Bardzo dziękujemy za udział wszystkim zawodnikom, życzymy wielu sukcesów i do zobaczenia za rok!

Organizatorzy: p. Dorota Kierman i p. Karol Jakubowski