ZAWODY STRZELECKIE Z OKAZJI DNIA NIEPODLEGŁOŚCI

W dniu 10.11.2017 r. reprezentacje dziewcząt i chłopców II LO i SP 53 brały udział w międzyszkolnych Zawodach Strzeleckich z okazji Dnia Odzyskania Niepodległości w następującym składzie:

II LO dziewczęta:

Gabriela BEŁBOT kl. I c,Gabriela BRZOZOWSKA kl. I G, Alicja SATUŁA kl. I A, Natalia GODLEWSKA kl. I A, Julia KALINOWSKA kl. I A.

II LO chłopcy:

Łukasz SZAREJKO kl. I A, Rafał TATARCZYK kl. I C, Daniel PÓŁTORAK kl. I G, Rafał TWORKOWSKI kl. I F, Wojciech TUCHLIŃSKI kl. I H,

SP 53 dziewczęta:

Urszula MALECKA kl. 2c, Magdalena NARTOWICZ kl. 2c, Gabriela TOMCZYK kl. 3b, Gabriela CZYKWIN kl. 3c, Dominika PIETRASZ kl. 3c,

SP 53 chłopcy:

Paweł KASABUŁA kl. 2c, Paweł DYŚKO kl. 3c, Michał KONIECZNY kl. 3c, Michał RYGUĆ kl. 3c, Jakub DROZDOWSKI kl. 3b.

Opiekunem był p. Antoni ŚWIETLICKI.

Reprezentacja dziewcząt II LO zajęła V miejsce, chłopcy zajęli III miejsce. Dziewczęta z SP53 zajęły II miejsce, chłopcy uplasowali się na VIII miejscu.

Warto wspomnieć o niektórych wynikach indywidualnych w tych zawodach naszych uczniów.

Wśród dziewcząt:

- Dominika PIETRASZ – III miejsce – 97 pkt. (5x),

- Gabriela BRZOZOWSKA – V miejsce – 97 pkt. (4x),

- Urszula MALECKA – XIII miejsce – 95 pkt. (2x),

- Natalia GODLEWSKA – XVII miejsce – 94 pkt. (0x),

- Julia KALINOWSKA – XVIII miejsce – 93 pkt. (3x).

Wśród chłopców:

- Wojciech TUCHLIŃSKI – II miejsce – 97 pkt. (6x),

- Rafał TATARCZYK - IV miejsce – 95 pkt. (4x),

- Daniel PÓŁTORAK – IX miejsce – 93 pkt. (4x),

- Rafał TWORKOWSKI - XVI miejsce - 92 pkt. (1x),

- Paweł DYŚKO – XIX miejsce - 92 pkt. (0x).