• Bieżące informacje
  • SREBRO W IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ MIASTA BIAŁEGOSTOKU CHŁOPCÓW I V MIEJSCE DZIEWCZĄT W BADMINTONIE

Gabriela Topczewska oraz Eryk Siemianowicz na Mistrzostwach Świata Formacji Tanecznych WDSF

W ubiegłą sobotę, 25.11.2017r, nasi uczniowie - Gabriela Topczewska z klasy 1h oraz tegoroczny absolwent klasy 3h Eryk Siemianowicz wraz z formacją taneczną KADRYL Białystok, jako jedyny zespół z Polski, reprezentowali nasz kraj na Mistrzostwach Świata Formacji Tanecznych WDSF 2017, które odbywały się w Brunszwiku w Niemczech. Zespół awansował do półfinału, gdzie zakończył rywalizację na zaszczytnym IX miejscu, jednocześnie znajdując się w najlepszej dziesiątce Formacji Standardowych na świecie. Naszym uczniom, jak i całej formacji wraz z trenerami składamy gratulacje oraz życzymy jak najwięcej sukcesów w przyszłości.