Pani mgr Magdalena Ryczko - Gryc - współpraca ze Szkołą Główną Handlową w Warszawie

W drugim semestrze tego roku szkolnego klasa 1f odbyła zajęcia na temat praktycznych aspektów ekonomii w życiu codziennym oraz zajęcia na temat realizacji celów życiowych wraz z praktycznym indywidualnym oszacowaniem ich ważnosci i hierarchii.

Klasa 2f zrealizowała serię zajęć praktycznych mających na celu wzmocnienie komunikacji w pracy grupowej, testowanie prototypu produktu końcowego i ćwiczenie podziału zadań. Były to m.in. "Marshmallow Challenge" i "Lego Challenge". Oprócz tego klasa 2f wzięła udział w internetowej ekonomicznej grze symulacyjnej, w której uczniowie i uczennice rywalizowali na wirtualnym rynku o zdobycie największego w nim udziału i osiągnięcie najwyższej ceny akcji przedsiębiorstwa.