• Olimpiady

Olimpiada Wiedzy Chemicznej z Wydziałem Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego

Wydział Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie i portal Edukator.pl serdecznie zapraszają do udziału w kolejnej edycji ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Chemicznej dla szkół ponadpodstawowych w roku szkolnym 2022/2023.
Celem olimpiady jest zainteresowanie uczniów chemią oraz umożliwienie im sprawdzenia swoich wiadomości i umiejętności.
Olimpiada jest trzyetapowa, dwa pierwsze etapy odbędą się zdalnie, na platformie Edukator.pl, a etap III w siedzibie Wydziału Chemii UJ w Krakowie.
Zwycięzcy olimpiady otrzymują atrakcyjne nagrody rzeczowe, a laureaci nagrody książkowe. Ponadto laureaci z klas maturalnych otrzymują indeksy na studia na Wydziale Chemii UJ na kierunkach: Chemia, Chemia medyczna i Chemia zrównoważonego rozwoju.

Terminarz Olimpiady:

Rejestracja: 1-14 października 2022
4 listopada 2022 - etap I (zdalny, na portalu Edukator.pl)
9 grudnia 2022 - etap II (zdalny, na portalu Edukator.pl)
18 marca 2023 - etap III
więcej informacji na stronie https://liblink.pl/94Btl4uega

Zgłoszenia do etapu szkolnego proszę kierować do szkolnego Koordynatora Olimpiady za pośrednictwem dziennika elektronicznego Librus lub do nauczycieli chemii do 8 października 2022r.
Rejestracja drogą elektroniczną odbędzie się w dniach 1-14 października 2022r.
Zakres materiału obowiązującego w Olimpiadzie zamieszczony jest na stronie Organizatora.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych.

szkolny koordynator Olimpiady Wiedzy Chemicznej
Michał Turkowicz