Olimpiada wiedzy o ubezpieczeniach społecznych

Zapraszam do wzięcia udziału w Olimpiadzie Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych edycja 2022/2023. Główną ideą Olimpiady jest kształtowanie przezorności ubezpieczeniowej młodzieży i uczenie solidarności międzypokoleniowej - wzajemnej odpowiedzialności wobec osób, które przynależą do innych pokoleń.
Program Olimpiady skorelowany jest z podstawą programową kształcenia ogólnego w zakresie przedmiotów realizowanych w szkołach ponadpodstawowych, a w szczególności: wiedzy o społeczeństwie, podstaw przedsiębiorczości.
Najważniejsze daty z harmonogramu olimpiady:
I etap Olimpiady (szkolny): 22 listopada 2022 r. w formie testu jednokrotnego wyboru - 20 pytań
II etap Olimpiady (wojewódzki): 7 marca 2023 r. - zespoły 3 osobowe rozwiązują test wielokrotnego wyboru - 25 pytań
III etap Olimpiady (ogólnopolski): 14 kwietnia 2023 r. - test
Więcej informacji o Olimpiadzie na stronie: https://liblink.pl/P9IB2exz0Y
Zgłoszenia należy wysłać przez Librus do p. Ewy Magrel do 10 października 2022 r., wpisując w tytule Olimpiada ZUS.

Zapraszam.
Ewa Magrel