Z przyjemnością informujemy, że uczennica kl. II h Julia Kuzyka w dniach 28-29 października 2017 r.  uczestniczyła w Ogólnopolskim Konkursie Piosenki w ramach Impresji Artystycznych „Śpiewające Obrazy” w Mrągowie. Autorską piosenką zachwyciła jury, które przyznało jej 3. miejsce.
3 listopada  w Białymstoku miał miejsce Międzynarodowy Festiwal Młodych Talentów „PolshaPrivet”. Tu Julia zajęła  2. miejsce, natomiast 11 listopada odbył się
VII Ogólnopolski Konkurs Piosenki Ojczyźnianej we Włocławku, na którym uczennica otrzymała 3. miejsce.

12 listopada 2017 r. Julia brała udział w Przeglądzie Pieśni Patriotycznej Viva Polonia w Legionowie. Wykonanie Julii docenił Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury,  przyznając naszej licealistce Nagrodę Specjalną .

Gratulujemy Julii i życzymy kolejnych sukcesów!