Dnia 3 grudnia 2017 roku odbył się VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „BIAŁYSTOK OPEN”, w którym wzięły udział trzy nasze uczennice. W klasyfikacji par zajęły one następujące miejsca:

Ksenia Klimiuk z klasy 7c wraz z partnerem - I miejsce w tańcach standardowych oraz IV miejsce w tańcach latynoamerykańskich, w kat. 14-15 lat klasa taneczna „C”,

Julia Klim z klasy 2c PG wraz z partnerem – III miejsce w tańcach standardowych oraz III miejsce w tańcach latynoamerykańskich, w kat. 14-15 lat klasa taneczna „C”,

Paulina Orlińska z klasy 3a PG wraz z partnerem – III miejsce w tańcach latynoametykańskich oraz V miejsce w tańcach standardowych, w kat. Pow. 15 lat klasa taneczna „B”.

Na widowni naszym uczennicom kibicował Pan Dyrektor Dariusz Bossowski oraz Pani Dyrektor Marta Bielecka.

SERDECZNIE GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!!!