17 marca 2017 r. w Gimnazjum im. Noblistów Polskich w Olsztynku odbył się III Ogólnopolski Festiwal Piosenki Jacka Kaczmarskiego. Nagrodę Główną i I miejsce otrzymała nasza uczennica Julia Kuzyka z kl. Ih. Wykonała ona utwór „Czerwony autobus”.

Janusz Ciepliński, jeden z członków jury powiedział: „Julia Kuzyka zaśpiewała nienagannie technicznie, miała świetną dykcję, także tutaj należą się gratulacje osobie, która ją przygotowała. Mam nadzieję, że kiedyś będę miał okazję posłuchać jej płyty.”

Oto link do występu Julii: https://www.youtube.com/watch?v=NZqR_h2km5I

23 marca 2017 r odbyła się VIII Edycja Konkursu „My z Podlasia”, organizowanego przez Zespół Szkół Gastronomicznych w Białymstoku. Julia okazała się bezkonkurencyjna, wykonując utwór Agnieszki Osieckiej „W dziką jabłoń cię zaklęłam” z repertuaru Łucji Prus, zdobyła I miejsce.