Nasza licealistka Julia Kuzyka w dniach 28-30 kwietnia 2017 r. uczestniczyła w XXII Ogólnopolskim Festiwalu Teatru, Piosenki i Tańca „Kwiecień-Plecień”. Jury po wysłuchaniu 78 wokalistów z całej Polski przyznało Julii najwyższą nagrodę GRAND PRIX „Złotą Nutkę”.

27 kwietnia w Studium Wokalno-Aktorskim w Białymstoku miał miejsce II Turniej Wokalny. Jury pod przewodnictwem dr Ewy Rafałko w kategorii Piosenka Kabaretowa przyznało naszej uczennicy 1 miejsce.

23 kwietnia Julia reprezentowała naszą szkołę w XXIV Regionalnym Konkursie Piosenki Grajewo'2017. Jury doceniło Julię. Otrzymała ona 1 miejsce za przygotowanie piosenki „Kokaina” Agnieszki Osieckiej i zaproszenie do udziału w Festiwalu SOUDTRACK 2017.

Gratulujemy Julii i trzymamy kciuki za kolejne konkursy!