Sukcesy artystyczne uczniów Publicznego Gimnazjum nr 32 Dwujęzycznego w Białymstoku
w roku szkolnym 2016/2017
Nazwa konkursu |
Imię i nazwisko ucznia |
Osiągnięcie |
Opiekun |
Międzynarodowy Konkurs Chóralny "Cantu Gaudeamus" |
Weronika Kondzior |
Srebrny Dyplom |
------------------------ |
XV Międzynarodowy Festiwal Muzyki Chóralnej im. Feliksa Nowowiejskiego w Barczewie |
Weronika Kondzior |
Srebrny Dyplom |
------------------------ |
XXVIII Festiwal Pieśni Liturgicznej i Piosenki Religijnej |
Weronika Kondzior |
I miejsce |
------------------------ |
XXXV Ogólnopolski Konkurs Chórów a Capella Dzieci i Młodzieży |
Weronika Kondzior |
Srebrny Kamerton |
------------------------ |
Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego w tańcu towarzyskim |
Sawicka Klaudia |
Tytuł Mistrza Okręgu Podlaskiego 2016 w tańcu towarzyskim |
----------------- |
Mistrzostwa Polski Formacji Tanecznych w tańcach Standardowych |
Sawicka Klaudia |
II miejsce |
----------------- |
Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego w tańcu towarzyskim |
Sawicka Klaudia |
Tytuł V-ce Mistrza Okręgu Podlaskiego 2016 w tańcu towarzyskim |
----------------- |
Mistrzostwa Polski Formacji Tanecznych w tańcach Standardowych |
Topczewska Gabriela |
2 miejsce, tytuł V-ce Mistrzów Polski |
----------------- |
Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji A. Mickiewicza |
Żak Julia |
2 miejsce |
----------------- |
22. Międzynarodowy Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. Ks. Kazimierza Szwarlika w Będzinie |
Żak Julia |
3 miejsce |
----------------- |
Konkurs Chórów Regionów Podlaskiego i Warmińsko-Mazurskiego |
Żak Julia |
Złote Pasmo |
p. Aneta Rutkowska |
Festiwal Piosenki Poetyckiej „Wiosenny Powiew” |
Żak Julia |
Laureat |
-------------------- |
II Dance Festival 4 School |
Żak Julia |
2 miejsce |
---------------------- |
II Dance Project Festival |
Żak Julia |
1 miejsce |
------------------- |
III Dance Project Festival |
Żak Julia |
3 miejsce |
--------------- |
XXXI Konkurs Recytatorski im.Wiesłwa Kazaneckiego |
Żak Julia |
wyróżnienie |
---------------- |
VI Dance Project Festival |
Żak Julia |
2 miejsce |
------------------ |
Konkurs Chórów Regionów Podlaskiego i Warmińsko Mazurskiego Projektu Akademia Chóralna-Śpiewająca Polska 2017 |
Zofia Matys Weronika Malecka Magdalena Nurzyńska Martyna Biedasiewicz |
I miejsce |
p. Aneta Rutkowska |
III Ogólnopolski Turniej tańca Tańcz z Nami w kategorii Hip-Hop formacja k.12-15: |
Katarzyna Żamojda |
III miejsce |
------------- |
Międzyszkolny konkurs recytatorski (poezji angielskiej i niemieckiej) |
Laura Ramotowska |
II miejsce |
p. Monika Górska |
I Międzynarodowym Konkursie Instrumentów Dętych Drewnianych FINALIS |
Gabriela Tomczyk Julia Tomkiel |
III miejsce |
------------------ |
I Międzynarodowy Konkurs Chóralny ,,Cantu Gaudeamus |
Gabriela Nosowska |
Srebrny Dyplom |
--------------- |
IV Międzyszkolny Konkurs Piosenki ,,Miłość nie jedno ma imię |
Natalia Kuc |
Wyróżnienie |
----------------- |
Wojewódzki Festiwal Twórczości Agnieszki Osieckiej |
Natalia Kuc |
Wyróżnienie |
----------------- |
XXV Międzynarodowy Festiwal Piosenki Super Mikrofon Radia Jard |
Natalia Kuc |
Wyróżnienie |
------------------ |
Międzynarodowy Festiwal Młodych Talentów Polsha Privet |
Natalia Kuc |
Wyróżnienie |
----------------- |
8 Ogólnopolski festiwal tańca Focus 2017 |
Aleksandra Karwowska Klaudia Kotyńska |
I miejsce |
----------------- |
Ogólnopolski Turniej Tańca Roztańczone Mikołajki |
Michał Mozyrski |
I miejsce |
----------------- |
Międzynarodowy Turniej Tańca StreetNoise |
Michał Mozyrski |
II miejsce |
----------------- |
Ogólnopolskie Zawody Breakdance Nakreśleni Przestrzenią |
Michał Mozyrski |
IV miejsce |
----------------- |
Ogólnopolski Turniej Tańca w Augustowie |
Julia Klim |
I miejsce |
----------------- |
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego w Biskupcu |
Julia Klim |
I miejsce |
----------------- |
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego w Augustowie |
Julia Klim |
II miejsce |
|
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego w Łomży |
Julia Klim |
II miejsce |
|
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego w Ostródzie |
Julia Klim |
III miejsce |
|
Międzynarodowy Konkurs plastyczny „Podarujmy światu pokój 2016” |
Izabela Ciemnicka |
Równorzędna nagroda w kategorii wiekowej 14-16lat |
p. Aneta Rutkowska |
Ogólnopolski Konkurs Piosenki Niemieckojęzycznej |
Zofia Geresz |
II miejsce |
p. Agnieszka Zalewska |