• Aktualności

Kandydaci do międzyoddziałowych grup z rozszerzonym programem nauczania języka niemieckiego- realizujących międzynarodowy program DSD

Szanowni Państwo, Kandydaci do międzyoddziałowych grup z rozszerzonym programem nauczania języka niemieckiego DSD

Uprzejmie informujemy, że sprawdzian kompetencji językowych z języka niemieckiego odbędzie się 9 czerwca 2021 r. (środa) o godz. 14:00 i trwać będzie 90 minut (w sali gimnastycznej).
Proszę pamiętać o zabraniu legitymacji szkolnej, czarnego lub niebieskiego długopisu.
Prosimy nie wnosić na salę egzaminacyjną telefonów komórkowych oraz stosować się do zasad reżimu sanitarnego (maseczki i dystans). Po zajęciu miejsca w sali egzaminacyjnej nie obowiązuje zasłanianie ust i nosa. Ponowne zakrywanie ust i nosa obowiązuje kiedy uczeń wychodzi z sali.
Lista kandydatów, którzy uzyskali pozytywny wynik sprawdzianu kompetencji językowych kwalifikującego do grup międzyoddziałowych z rozszerzonym programem nauczania DSD zostanie wywieszona na tablicy ogłoszeń 14 czerwca 2021 r. (poniedziałek) o godz. 10:00, szczegółowy wynik punktowy uzyskany przez kandydata będzie można uzyskać telefonicznie 85- 6511 416 lub odebrać osobiście z sekretariatu szkoły.

Marta Zackiewicz- Wasilewska
wicedyrektor szkoły