• Aktualności

Bardzo dobre wyniki naszych uczniów w Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego Sprachdoktor

Dnia 29 marca 2017 r. odbyła się XVIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego Sprachdoktor, w której wzięło udział ponad 6 tysięcy uczestników. Z radością informujemy, że nasi uczniowie zajęli bardzo wysokie miejsca.

Nagrody oraz dyplomy laureata za pierwsze miejsce w województwie podlaskim uzyskały uczennice gimnazjum:

1. Emilia Błaszczak (klasa 1 gimnazjum)

2. Paulina Klepadło (klasa 2 gimnazjum)

3. Agnieszka Szpakowska (klasa 3 gimnazjum)

Dyplomy uznania za zajęcie drugiego miejsca w województwie podlaskim uzyskali uczniowie: Mateusz Wierciszewski (1 kl PG), Magdalena Alifier

(1 kl. PG), Kaja Lebiedzińska (2 kl. PG) oraz Hanna Żukowska (3 kl. PG)

Dyplomy uznania za zajęcie trzeciego miejsca w województwie podlaskim uzyskali uczniowie: Martyna Muśko (2 kl. PG), Magdalena Tymińska (2 kl. PG), Jacek Pietruszkiewicz (3 kl. PG), Martyna Dubowska (1 kl. LO) oraz Magdalena Tomaszuk (1 kl. LO).

Serdecznie gratulujemy uczniom oraz ich nauczycielom.

Koordynatorzy konkursu:

Agnieszka Zalewska oraz Marzena Rychter