Zasady rekrutacji DSD - grupy popołudniowe

Zasady rekrutacji do międzyszkolnej popołudniowej grupy DSD Deutsches Sprachdiplom

W szkole zostanie utworzona międzyszkolna popołudniowa grupa z rozszerzonym programem nauczania języka niemieckiego, przygotowująca do egzaminu dyplomowego DSD Deutsches Sprachdiplom C1.

Kandydaci przystępują do testu predyspozycji językowych organizowanego w siedzibie szkoły w terminie (patrz – Terminarz) ustalanym corocznie przez Dyrektora Szkoły.

Przyjęcie do grupy zależy od wyniku uzyskanego przez kandydata.

Podanie (wzór – Dokumenty do pobrania) o przystąpienie do testu należy składać w sekretariacie szkoły w terminie (patrz – Terminarz) ustalanym corocznie przez Dyrektora Szkoły.

Kandydat przystępujący do testu predyspozycji językowych zobowiązany jest zgłosić się w siedzibie szkoły nie później niż 15 minut przez wyznaczonym terminem z aktualną legitymacja szkolną.